Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > GTPS jednak bez Macieja Kordysza

GTPS jednak bez Macieja Kordysza

fot. archiwum

Maciej Kordysz ostatecznie nie podpisał umowy z GTPS-em, choć zawodnik i klub osiągnęli wstępne porozumienie. Doświadczony przyjmujący ma trafić do jednego z pierwszoligowców. Pozostali zawodnicy pojawili się na pierwszych zajęciach przed sezonem.

Zaczynamy od treningów dwa razy dziennie. Codziennie rano mamy siłownię na przemian z judo i ju-jitsu – te ostatnie dzięki współpracy z KS-em Pretorian, a po południu salę. Zaczynamy spokojnie od treningów 1,5-godzinnych, które stopniowo będziemy wydłużać. Ten etap potrwa do końca sierpnia, później przyjdzie czas na sparingi – mówi trener GTPS-u, Krzysztof Kocik.

Niewykluczone, że zamiast Kordysza, który jest blisko porozumienia z innym klubem, do GTPS-u trafi młodszy przyjmujący z przeszłością w Młodej PlusLidze. Tymczasem po ponad trzech latach z gorzowską drużyną trenował Michał Stępień. Były zawodnik GTPS-u z lat 2008-2011 występował ostatnio w barwach pierwszoligowej Avii Świdnik. Wychowanek Astry Nowa Sól przyszedł zresztą do tego klubu za czasów drugoligowych i wywalczył z nim awans. – Mam nadzieję, że będzie w Gorzowie tak jak w Świdniku, czyli sezon zakończony powrotem do I ligi. GTPS był na tym poziomie, kiedy odchodziłem i chciałbym, żeby tam powrócił – zapewnił Michał Stępień.

Trwa dopinanie składu XVII Memoriału Ryszarda Świątkiewicza. Niemal pewny jest udział AZS-u UAM Poznań, ma też przyjechać norweski Førde Volleyballklubb, którego grającym trenerem jest były zawodnik gorzowskiego klubu, Marcin Lubiejewski. Liczę też na pierwszoligowe Morze Bałtyk Szczecin, może także Krispol Września. Jeśli zrobimy szerszy turniej, to zaprosimy też Olimpię Sulęcin i Orła Międzyrzecz. Na pewno w pierwszych sparingach pod koniec sierpnia zmierzymy się z którąś z najbliższych nam drużyn – poinformował Krzysztof Kocik.źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved