Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > CEV Satellite: Polki rozpoczęły od porażki

CEV Satellite: Polki rozpoczęły od porażki

fot. archiwum

Jagoda Gruszczyńska i Karolina Baran od porażki rozpoczęły swój udział w turnieju CEV Satellite, który odbywa się w Vaduz. Reprezentantki Polski w I rundzie nie sprostały hiszpańskiemu duetowi - Fernandez Navarro/Ribera.

Vaduz nie jest szczęśliwe dla polskich żeńskich par. Wczoraj w kwalifikacjach przepadł duet Włoch/Strąg, który przegrał już w I rundzie z przeciwniczkami z Holandii. Dziś udział w turnieju głównym rozpoczęły Jagoda Gruszczyńska oraz Karolina Baran. Ale i one rozpoczęły zmagania od niepowodzenia. Ich przeciwniczkami była hiszpańska para rozstawiona z numerem trzynastym – Amaranta Fernandez Navarro/Ester Ribera Boter. W premierowej odsłonie trwała dość wyrównana walka, ale w jej decydujących momentach więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki z Półwyspu Iberyjskiego, dzięki czemu ta odsłona padła ich łupem 21:18. W drugiej partii poszły za ciosem, a ich przewaga nad biało-czerwonymi zaczęła błyskawicznie rosnąć. Polki nie potrafiły znaleźć skutecznej recepty na dobrze dysponowane tego dnia rywalki w efekcie czego w drugim secie przegrały 14;21, a w całym meczu 0:2.

Jednak porażka nie wyeliminowała ich z turnieju. Jutro rano czeka je jeszcze starcie z przedstawicielkami gospodarzy – Claudią Hasler i Petrą Schifferle-Welser.

Fernández Navarro/Ribera ESP [13] – Gruszczyńska/Baran POL [4] 2:0
(21:18, 21:14)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved