Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bydgoszczanie rozpoczęli treningi

Bydgoszczanie rozpoczęli treningi

fot. Arkadiusz Buczyński

Siatkarze Transferu Bydgoszcz rozpoczęli dziś przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. W sierpniu bydgoszczanie trenować będą na własnych obiektach. Z kolei od września co weekend rozgrywać będą mecze sparingowe.

Bydgoszczanie spotkali się dziś w mocno okrojonym i polskim składzie. W Łuczniczce pojawili się: Paweł Woicki, Nikodem Wolański, Łukasz Wiese, Jakub Jarosz, Dawid Gunia, Wojciech Jurkiewicz, Jan Nowakowski, Marcin Waliński i Tomasz Bonisławski. Zabrakło Pawła Stysiała, który przebywa na zgrupowaniu kadry kadetów i do zespołu dołączy w późniejszym terminie. Przez najbliższe dwa dni siatkarzom Transferu, prócz trenera Mariana Kardasa i Tomasza Stasiaka, towarzyszyć będzie Fons Vranken. W sobotę do zespołu dołączy Vital Heynen, jednak w mieście nad Brdą zjawi się tylko na jeden dzień.

24 sierpnia do Bydgoszczy przyjedzie Konstantin Cupković. Dzień później weźmie udział w pierwszym treningu wspólnie z zespołem. Z kolei najprawdopodobniej 27 sierpnia do grodu nad Brdą dotrze Andrew John Nally. Nie wiadomo jednak, kiedy do drużyny dołączą Justin Duff oraz Steven Marshall. Obaj przebywają na zgrupowaniu reprezentacji Kanady, która przygotowuje się do mistrzostw świata.

Plan sparingów Transferu Bydgoszcz:5.09-6.09 – turniej w Nidzicy: Indykpol AZS Olsztyn, Transfer Bydgoszcz, Effector Kielce, Cerrad Czarni Radom

13.09-14.09 – turniej w Ornecie: Indykpol AZS Olsztyn, Transfer Bydgoszcz, LOTOS Trefl Gdańsk, 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska

19.09-20.09 – turniej w Rypinie: Indykpol AZS Olsztyn, Transfer Bydgoszcz, LOTOS Trefl Gdańsk, Cerrad Czarni Radom

24.09 – mecz o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy: Transfer Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów

27.09-28.09 – Memoriał Arkadiusza Gołasia: Transfer Bydgoszcz, AZS Częstochowa, LOTOS Trefl Gdańsk, Cuprum Lubin

Inauguracja sezonu:

4.10 – Transfer Bydgoszcz – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska

 

źródło: transferbydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved