Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Orion kompletuje drugoligową kadrę

Orion kompletuje drugoligową kadrę

fot. archiwum

- Nie jestem jeszcze w stanie powiedzieć, kto będzie grał w naszym zespole na sto procent - mówi w rozmowie z Radio Zachód Arkadiusz Lickindorf prezes Oriona Sulechów. Zespół po spadku z II ligi otrzymał "dziką kartę" na grę w tej klasie rozgrywkowej.

– Po cichu mieliśmy nadzieję, że po naszym spadku i tak uda się zagrać ponownie w II lidze – mówi prezes sulechowskiego klubu, Arkadiusz Lickindorf. Do drużyny przyjdzie prawdopodobnie były zawodnik Orła Międzyrzecz i Morza Szczecin, Jakub Malinowski, a z gry w Orionie zrezygnował jeden z najbardziej zasłużonych dla sulechowskiego klubu graczy Marcin Bilon. – Nie jestem jeszcze w stanie powiedzieć, kto będzie grał w naszym zespole na sto procent. Większość zawodników pozostanie jednak w drużynie. Postaramy się zakontraktować młodych zawodników, którzy stale będą rozwijać swoje umiejętności – tłumaczy prezes drugoligowca.

Trenerem ekipy z Sulechowa zostanie doświadczony Paweł Raczyński. – 18 sierpnia zaczynamy przygotowania. Nigdzie nie wyjeżdżamy, będziemy trenować na naszych obiektach – dodaje prezes, zaznaczając jednocześnie, że zespół powalczy o jak najwyższą pozycję w lidze. – Nie chcemy, by powtórzył się scenariusz z zeszłego sezonu. Powalczymy o jak najwyższe cele – optymistycznie kończy Arkadiusz Lickindorf.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved