Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Bzura szuka nowych graczy i czeka na nowy parkiet w hali

Bzura szuka nowych graczy i czeka na nowy parkiet w hali

fot. archiwum

Niewiele zmian zajdzie w Bzurze Ozorków. Na razie pewne jest, że jej szeregi opuściło dwóch zawodników. W ciągu dwóch tygodni ma być już znany pełny skład zespołu prowadzonego przez trenera Pawłowskiego, który rywalizował będzie w III grupie.

Drugoligowe kluby powoli rozpoczynają przygotowania do zbliżającego się sezonu. Bzura Ozorków treningi zacząć ma za tydzień, choć nie skompletowano jeszcze pełnego składu, który będzie walczył w sezonie 2014/2015. Na razie wiadomo, że z zespołem pożegnał się Dorian Poinc, który przeniósł się do grającej w I lidze Avii Świdnik, natomiast Damian Wdowiak wybrał ofertę Energi Pekpol Ostrołęka. – Chcemy grać swoimi wychowankami, ale to są jeszcze juniorzy. W zespole mamy tylko kilku starszych graczy, takich jak chociażby Adrian Bartczak i Rafał Piasecki – podkreślił Grzegorz Pawłowski. Myślimy jeszcze nad pozyskaniem środkowego, atakującego i przyjmującego, ale obecnie nie jesteśmy w stanie nic konkretnego zaoferować nowym siatkarzom, ponieważ dopiero toczą się przymiarki budżetowe – dodał szkoleniowiec Bzury.

Podopieczni trenera Pawłowskiego treningi w węższej grupie mają rozpocząć 11 sierpnia, natomiast od 18 sierpnia w przygotowaniach ma już brać udział cała grupa, w tym również nowo zakontraktowani siatkarze. – Mamy dwa tygodnie na znalezienie optymalnego składu, który przystąpi do rozgrywek – podkreślił szkoleniowiec ozorkowian. Przed sezonem najprawdopodobniej w Ozorkowie nie zostaną rozegrane żadne sparingi, bowiem w miejscowej hali będzie kładziony nowy parkiet. – Cieszymy się z tego, że będziemy mieli nowy parkiet, bo stary już się zapadał. Jakoś przemęczymy się te kilka tygodni, ale będzie to dla dobra wszystkich. W związku z tym nikogo nie będziemy w stanie zaprosić na turniej, ale sami będziemy jeździli i szukali sparingpartnerów. Na ligę nasza hala powinna być już gotowa do gry – zakończył trener.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved