Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Zrajkowski: Nie ma ludzi niezastąpionych

Bartosz Zrajkowski: Nie ma ludzi niezastąpionych

fot. archiwum

- Spodziewam się ciekawych spotkań, na które będziemy podwójnie zmobilizowani, bo każdy chce wygrać z mistrzem, którym aktualnie jesteśmy - powiedział na początku przygotowań do sezonu rozgrywający Campera Wyszków, Bartosz Zrajkowski.

Siatkarze Campera Wyszków rozpoczęli już przygotowania do sezonu. W zespole mistrza I ligi nastąpiło kilka zmian, które mają sprawić, że drużyna będzie jeszcze mocniejsza. Najważniejsze jednak, że trzon zespołu budowanego przez trenera Sucha pozostał bez zmian, dzięki czemu szkoleniowcowi łatwiej będzie poukładać wszyskie puzzle. – Nie ma ludzi niezastąpionych, chociaż poprzednicy zawiesili nowym zawodnikom poprzeczkę naprawdę wysoko – skomentował Bartosz Zrajkowski. – Niektórych nowych zawodników nie znam osobiście i nie wiem, na co ich stać. Jestem jednak pewien, że każdy z nich wniesie wiele dobrego do drużyny i przyczyni się do kolejnych sukcesów – dodał na łamach wyszkow24.pl rozgrywający wyszkowskiego teamu.

Z pewnością Camperowi nie łatwo będzie obronić mistrzowską koronę, bo od dawna wiadomo, że łatwiej zdobywać siatkarskie laury niż je bronić. Poza tym podopieczni trenera Sucha w zbliżających się rozgrywkach będą mieli aż trzynastu przeciwników do pokonania. – Nadchodzący sezon będzie na pewno długi, z racji dużej ilości drużyn w lidze. Spodziewam się ciekawych spotkań, na które będziemy podwójnie zmobilizowani, bo każdy chce wygrać z mistrzem, którym aktualnie jesteśmy – podkreślił Zrajkowski.

Zdaniem rozgrywającego mistrza I ligi wysoki poziom będą reprezentowały drużyny z Siedlec, Suwałk i Nysy. – Być może zaskoczy któraś z drużyn, które weszły do ligi – zakończył.źródło: inf. własna, wyszkow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved