Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > APP Krispol Września mierzy wysoko

APP Krispol Września mierzy wysoko

fot. archiwum

Wrzesińscy siatkarze wkrótce rozpoczną przygotowania do drugiego sezonu w I lidze. W tych rozgrywkach władze APP Krispol zapowiadają walkę o najwyższe cele, a pomarańczowych barw będzie bronić sześciu nowych zawodników.

Po bardzo udanym debiucie na zapleczu PlusLigi (w sezonie 2013/2014 7. miejsce w gronie 12 drużyn) w najbliższych rozgrywkach APP Krispol Września zamierza walczyć o najwyższe pozycje. – Tym razem chcemy powalczyć o czołową czwórkę. Z tą myślą kompletowaliśmy w połowie nowy skład. Jestem przekonany, że zespół jest silniejszy i stać go na zrealizowanie tego celu. Bardzo ważne będą pierwsze pojedynki, które pokażą, jak wygląda nasza siła na tle pozostałych drużyn. Tradycyjnie naszym atutem będzie własny parkiet i nasi niezawodni kibice – mówi Robert Wardak, prezes Klubu Piłki Siatkowej Progress Września (w jego ramach funkcjonuje drużyna APP Krispol Września).

W porównaniu z poprzednim sezonem w ekipie pomarańczowych nadal będzie można oglądać sześciu ważnych i doświadczonych graczy. Są to: Marcin Iglewski, Witold Chwastyniak, Łukasz Murdzia, Damian Dobosz, Krystian Kempiński oraz Mateusz Iglewski.

Do tego grona dołączyła nowa szóstka: Sebastian Tylicki (libero), Mateusz Jasiński (przyjmujący), Krzysztof Antosik (rozgrywający), Paweł Sęk (atakujący), Bartosz Wajdowicz (środkowy) i powracający do Wrześni Patryk Skup (w tym sezonie środkowy). 12-osobową kadrę podczas treningów mają uzupełniać wychowankowie KPS-u Progress Września.Podopieczni Marka Jankowiaka rozpoczną przygotowania w poniedziałek 4 sierpnia. Przez pierwsze dni będą trenować dwa razy dziennie we własnych obiektach, później w planie mają obóz. Siatkarski sezon I ligi 2014/2015 ruszy w sobotę 27 września.

Kadra APP Krispol Września na sezon 2014/2015:
Atakujący: Marcin Iglewski, Paweł Sęk
Środkowi: Witold Chwastyniak, Patryk Skup, Bartosz Wajdowicz
Przyjmujący: Damian Dobosz, Łukasz Murdzia, Mateusz Jasiński
Rozgrywający: Krzysztof Antosik, Krystian Kempiński
Libero: Sebastian Tylicki, Mateusz Iglewski

źródło: wzps.poznan.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved