Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Włodzimierz Nowaczyk dołączył do sztabu Pekpolu

Włodzimierz Nowaczyk dołączył do sztabu Pekpolu

fot. archiwum

W nadchodzącym sezonie I liga zgodnie z decyzją PZPS-u będzie liczyć czternaście zespołów. Spośród tych, które wywalczyły awans na boisku, aż dwa wycofały się z rywalizacji na zapleczu ekstraklasy - TKS Nascon Tychy i Karpaty Krosno.

Na szansę gry w pierwszej lidze czekały z niecierpliwością zespoły, którym nie udało się wywalczyć awansu, a mianowicie Morze Bałtyk Szczecin oraz LKS Caro Rzeczyca. Właśnie te dwie drużyny, korzystając z powiększenia ligi, pojawią się w sezonie 2014/2015 na pierwszoligowych parkietach. W nadchodzącym sezonie kibice będą oglądać: Camper Wyszków, KPS Siedlce, Ślepsk Suwałki, Krispol Września, AZS Stal Nysa, Energę Pekpol Ostrołęka, Avię Świdnik, AGH 100RK Kraków, Kęczanina Kęty, Aluron Wartę Zawiercie, SMS PZPS Spała i Victorię Wałbrzych.

Drużyna Pekpolu Ostrołęka w ostatnich dniach wzbogaciła się o nowego trenera. Funkcję drugiego szkoleniowca podjął trzydziestoletni Włodzimierz Nowaczyk, który w zeszłym sezonie poprowadził zespół juniorów Pekpolu do piątego miejsca w I lidze mazowieckiej. – W nowym sezonie Włodzimierz Nowaczyk będzie sprawował funkcję drugiego szkoleniowca, a także statystyka – komentuje prezes zespołu Stanisław Nowaczyk.

Zespół Pekpolu 4 lipca o godzinie 17 rozpoczyna przygotowania do nadchodzącego sezonu. Po przerwie wakacyjnej treningi będą prowadzone w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.źródło: inf. własna, to.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved