Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Filipowicz: Nie wiem jeszcze, gdzie zagram

Paweł Filipowicz: Nie wiem jeszcze, gdzie zagram

fot. archiwum

- Rozmowy były długie, ale ostatecznie skończyły się fiaskiem. Dlatego o moim przejściu do Olsztyna mogę powiedzieć, że to już tylko historia - mówi libero Czarnych Radom, Paweł Filipowicz. Niewykluczone, że zawodnik zagra w AZS-ie Częstochowa.

Gdzie zagrasz w przyszłym sezonie?

Paweł Filipowicz: Na razie na tak postawione pytanie nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zwyczajnie w świecie jeszcze nie wiem.

Ale masz przecież ważny kontrakt z Czarnymi…Rzeczywiście umowa obowiązuje także w sezonie 2014/2015, ale jeśli pozostanę w Radomiu, to raczej rozpocznę przygotowania z zespołem Młodej Ligi.

Ponoć jedną nogą byłeś już w drużynie AZS -u Olsztyn.

Rzeczywiście, w moim imieniu rozmowy z akademickim klubem prowadził menedżer Jakub Michalak. Rozmowy były długie, ale ostatecznie skończyły się fiaskiem. Dlatego o moim przejściu do Olsztyna mogę powiedzieć, że to już tylko historia. Sprawa jest nieaktualna.

Czy masz inne propozycje z klubów w kraju. Mówi się o ewentualnym transferze Pawła Filipowicza do innego AZS -u, tego z Częstochowy.

Nie chcę na razie niczego w tej sprawie komentować. Po prostu poczekam na rozwój wydarzeń. Jeśli nic się nie zmieni, to tak jak już mówiłem, rozpocznę treningi z drużyną Czarnych z Młodej Ligi.

Rozmawiał Radosław Olchowski – radom.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved