Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Marta Ciesiulewicz zagra w Mysłowicach

Marta Ciesiulewicz zagra w Mysłowicach

fot. archiwum

Pierwszoligowa Silesia Volley MOSiR Mysłowice wzbogaciła się o nową skrzydłową. Jest nią Marta Ciesiulewicz, wychowanka Sparty Braniewo, która przez ostatnie sezony grała w Pałacu Bydgoszcz. Po Gabrieli Gasidło jest to kolejne wzmocnienie Ślązaczek.

Silesia Volley zakontraktowała kolejną zawodniczkę. Jest nią dziewiętnastoletnia przyjmująca Marta Ciesiulewicz.To bardzo ciekawa zawodniczka, która pierwsze siatkarskie kroki stawiała w Sparcie Braniewo – mówi drugi trener mysłowiczanek Rafał Kalinowski. Nowy nabytek śląskiego pierwszoligowca ostatnie trzy lata spędził w rezerwach Pałacu Bydgoszcz. – W minionym sezonie Marta pełniła rolę kapitana. Ma na swoim koncie medale w młodzieżowych mistrzostwach Polski – w kategorii kadetek i juniorek – dodaje Kalinowski, który dwukrotnie miał okazję obserwować siatkarkę w turniejach finałowych.

Liczymy, że nowa siatkarka pomoże ustabilizować przyjęcie. Jej atutem jest mocna zagrywka grana z wyskoku oraz zróżnicowana forma ataku – chwali młodą przyjmującą trener Silesii Volley. Przypomnijmy, że władze klubu z Mysłowic zakontraktowały pochodzącą z Kęt Gabrielę Gasidło. Z naszych informacji wynika, że do drużyny z Górnego Śląska ma szansę dołączyć Ewelina Polak, która ostatni sezon spędziła w barwach MUKS-u Sparty Warszawa. Gdyby strony doszły do porozumienia, Ewelina byłaby drugą z sióstr Polak, która będzie grała w Silesii Volley. W sezonie 2012/2013 grę mysłowiczanek prowadziła Karolina Polak.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved