Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Stephane Antiga: Iran zasłużył na to zwycięstwo

Stephane Antiga: Iran zasłużył na to zwycięstwo

fot. pzps.pl

Początek wczorajszego meczu nie wskazywał na aż tak pewne zwycięstwo Iranu. Trener Stephane Antiga nie był zadowolony z tego, co pokazali jego podopieczni, ale podczas konferencji prasowej wyraził nadzieję, że w niedzielę gra biało-czerwonych ulegnie poprawie.

Selekcjoner reprezentacji Polski nie miał wesołej miny po piątkowej porażce w Teheranie. – Iran zasłużył na to zwycięstwo, grał lepiej niż my. Nie jestem oczywiście zadowolony z tego, co pokazaliśmy, dla nas to było kolejne dobre doświadczenie – powiedział Stephane Antiga na konferencji prasowej. Pochwalił także publiczność i wyraził nadzieję, że w niedzielę gra biało-czerwonych ulegnie dużej poprawie. – Podziękowania należą się publiczności zgromadzonej w hali. My wierzymy w to, że w niedzielę zagramy zdecydowanie lepiej.

Kibiców chwalił także trener Slobodan Kovac. – Irańska publiczność była fantastyczna, jest to nasz siódmy zawodnik – przyznał trener Iranu. – Polacy rozpoczęli mecz znakomicie i w niektórych momentach nie wiedzieliśmy, jak zareagować. Kiedy dokonaliśmy kilku zmian taktycznych, nasza gra wyglądała już zdecydowanie lepiej – analizował spotkanie trener Kovac. – To był dla nas najtrudniejszy mecz w sezonie. Jestem przekonany, że w niedzielę Polska zagra o niebo lepiej, więc musimy ten nasz rozpęd pokazać także w niedzielę – powiedział z kolei kapitan Iranu, Saeid Marouf.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved