Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Jaka przyszłość czeka SKS Hajnówka?

Jaka przyszłość czeka SKS Hajnówka?

fot. archiwum

Drugoligowe zespoły powoli odkrywają personalne karty przed kolejnym sezonem. Trwa także przebudowa SKS-u Hajnówka. Na razie wiadomo, którzy zawodnicy pożegnali się z podlaską ekipą, do której wspierania powraca stary sponsor.

Za siatkarzami SKS-u Hajnówka całkiem udany sezon, w którym mieli jedynie znaleźć się w czołowej czwórce czwartej grupy. Zrealizowali to zadanie jednak z nawiązką, bowiem awansowali nawet do turnieju półfinałowego II ligi. W nim jednak musieli uznać wyższość SMS-u Spała oraz Caro Rzeczyca. Być może w kolejnych rozgrywkach będą mieli szansę na osiągnięcie jeszcze lepszego wyniku, tym bardziej że do sponsorowania zespołu powraca firma, która przez lata wspierała hajnowską siatkówkę. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do sponsorowania naszego klubu wrócił Pronar Narew, który będzie naszym sponsorem. Chciałbym bardzo podziękować za to panu Sergiuszowi Martyniukowi. Liczymy, że dzięki tym środkom będziemy dysponowali jeszcze stabilniejszym budżetem – powiedział prezes SKS-u, Łukasz Ławnicki.

Na razie wiadomo jedynie, że z SKS-em pożegnało się czterech graczy. Do pierwszoligowego Pekpolu Ostrołęka trafił Daniel Saczko. W zespole wciąż prowadzonym przez Jerzego Nowika zabraknie także: Artura Żylińskiego (przyjmujący), Łukasza Piekarskiego (libero) Rafała Kuźmy (środkowy). Więcej informacji o składzie podlaskiej ekipy powinno być znanych w przyszłym tygodniu. Już w poniedziałek odbędzie się trening, na którym szkoleniowiec hajnowskiego zespołu będzie oceniał przydatność poszczególnych zawodników do prowadzonego przez siebie teamu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved