Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwsze wzmocnienia Victorii Wałbrzych

Pierwsze wzmocnienia Victorii Wałbrzych

fot. archiwum

Beniaminek I ligi, Victoria Wałbrzych, powoli kompletuje skład na przyszły sezon. Klub porozumiał się z pięcioma zawodnikami, którzy pozostaną na kolejny rok. Poznaliśmy także nazwiska dwóch nowych siatkarzy, którzy wzmocnią wałbrzyską ekipę.

W minionym sezonie siatkarze Victorii Wałbrzych byli o krok od wywalczenia awansu na zaplecze ekstraklasy, prowadząc w tie-breaku z SMS-em Spała 12:2. Ostatecznie seta, a tym samym spotkanie przegrali. Po decyzji PZPS-u o powiększeniu grona drużyn występujących na zapleczu ekstraklasy Victoria jednak otrzymała prawo gry w I lidze.

Do tej pory niewiele mówiło się o ruchach transferowych beniaminka. Nie oznacza to jednak, że działacze próżnowali. Jak już wspominaliśmy, klub porozumiał się z pięcioma dotychczasowymi zawodnikami, którzy w przyszłym sezonie będą bronić barw Victorii. Są to: Łukasz Karpiewski, Łukasz Kaczmarek, Arkadiusz Olczyk, Paweł Olszewski i Sebastian Zieliński. Wciąż trwają rozmowy z Tomaszem Walendzikiem.

W tym samym czasie klub pozyskał dwóch nowych zawodników. Na pozycji libero w kolejnym sezonie wystąpi Adrian Mihułka, który w minionym sezonie bronił barw Pekpolu Ostrołęka. Ten dwudziestopięciolatek od kilku sezonów występuje na zapleczu ekstraklasy i z pewnością będzie pewnym punktem defensywy wałbrzyskiego zespołu.Kolejnym zawodnikiem, który wzmocni ekipę Victorii, jest przyjmujący Szymon Piórkowski, który zdecydował się na przejście ze Stali Nysa. Także i on zbierał już doświadczenie na I ligowych parkietach, występując w Cuprum Lubin i BBTS-ie Bielsko-Biała.

źródło: inf. własna, victoria.pwsz.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved