Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Kolejny zagraniczny zaciąg pilskiego PTPS-u

Kolejny zagraniczny zaciąg pilskiego PTPS-u

fot. archiwum

Skład drużyny PTPS-u Piła na sezon 2014/2015 niemal zamknięty. Zawodniczką, która ostatnio dołączyła do grona siatkarek pilskiego zespołu, jest grająca na pozycji środkowej bloku, pochodząca z Czarnogóry 25-letnia Marija Milović.

Nowa środkowa PTPS-u od 2011 roku jest podstawową środkową reprezentacji Czarnogóry. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła w czarnogórskim klubie Luka Bar, następnie przez dwa sezony broniła barw serbskiego Postar 064 Belgrad, gdzie razem z zespołem stanęła na najwyższym miejscu podium jako zwycięzca ligi i zdobywca pucharu kraju. W sezonie 2009/2010 wróciła do swego macierzystego klubu, z którym czterokrotnie wygrywała ligę i krajowy puchar. Od 2007 roku Marija Milović występowała również w europejskich pucharach.

Bardzo się cieszę, że od następnego sezonu będę grać w Pile, ponieważ polska liga jest jedną z najlepszych w Europie. Pilski klub jest profesjonalny i dobrze zorganizowany, a drużynę prowadzi dobry trener. Jest to dla mnie bardzo ważne, aby znaleźć wszystko w jednym. Mam nadzieję, że razem z zespołem będziemy realizować założone wcześniej cele, dzięki czemu sprawimy w lidze nie jedną niespodziankę. Rozmawiałam również z przyjaciółmi, lepiej znającymi sytuację w Polsce, powiedzieli mi, że ludzie w tym kraju są mili, życie jest przyjemne i przede wszystkim jest to dobre miejsce do życia i grania w siatkówkę – powiedziała nowa środkowa PTPS-u, Marija Milović.

źródło: ptps.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved