Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Praktycznie nie było żadnych negocjacji

Jakub Jarosz: Praktycznie nie było żadnych negocjacji

fot. Joanna Skólimowska

- Jestem przekonany, że pod okiem trenera Heynena zrobię kolejny krok naprzód i udowodnię swoją wartość sportową tym, którzy w ostatnim czasie we mnie zwątpili - mówi Jakub Jarosz, który najbliższy sezon spędzi w barwach Transferu Bydgoszcz.

Ostatni sezon spędziłeś w Gdańsku. Jaki to był dla ciebie rok?

Jakub Jarosz: Sezon spędzony w Gdańsku oczywiście pod względem sportowym był bardzo przeciętny i najadłem się sporo stresu. Na każdym kroku można było odczuć zdenerwowanie i niezadowolenie z różnych stron. Jednak Gdańsk wspominam bardzo miło. Jest to świetne miejsce do życia i zawsze będziemy chętnie wracali do Trójmiasta wraz z rodziną.

Gdańsk zamieniasz na Bydgoszcz. Dlaczego akurat ten klub?Zmieniam Gdańsk na Bydgoszcz i jestem tym bardzo podekscytowany. Bardzo chciałem grać w Bydgoszczy, ponieważ od wielu lat słyszę same pozytywne opinie o tym klubie. Bardzo miłe wrażenie zrobiły na mnie kontakty z osobami z klubu podczas rozmów, zarówno w zeszłym, jak i w tym roku. Praktycznie nie było żadnych negocjacji, bo ja wiedziałem, że chcę trafić do tego klubu, a klub miał bardzo podobne oczekiwania i szybko doszliśmy do porozumienia,

Jak duże znaczenie przy wyborze klubu miała osoba szkoleniowca – Vitala Heynena? Wielu podkreśla, że to świetny fachowiec.

Oczywiście trener miał bardzo duże znaczenie przy moim wyborze. Mam dobre wspomnienia z pracy z trenerami zza granicy. Jestem przekonany, że pod okiem trenera Heynena zrobię kolejny krok naprzód i udowodnię swoją wartość sportową tym, którzy w ostatnim czasie we mnie zwątpili.

Rozmowa z nim pomogła w podjęciu decyzji?

Może rozmowa nie była głównym czynnikiem decydującym o tym, iż zdecydowałem się przyjść do Bydgoszczy, ale mocno utwierdziła mnie w tym, że właśnie ten kierunek będzie dla mnie najlepszy. Kiedy po trzech godzinach sympatycznej rozmowy na temat naszej przyszłej współpracy wsiadłem do samochodu, poczułem, że nie mogę się doczekać nowego sezonu!

Rozmawiała Anna Falk – więcej w serwisie transferbydgoszcz.pl

źródło: transferbydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved