Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Gra największej gwiazdy Chemika Police nadal niewiadomą

Gra największej gwiazdy Chemika Police nadal niewiadomą

fot. Mariusz Harbatowicz

Jak do tej pory nie ma oficjalnych informacji dotyczących kontynuowania kariery i gry w Chemiku Police Małgorzaty Glinki-Mogentale. - Tak dobrej wiadomości nie trzymalibyśmy w tajemnicy - zaznacza Joanna Żurowska, prezes polickiego klubu.

Chemik już skompletował mocny zespół na nowy sezon. Zatrudnił latem dwie kolejne reprezentantki Serbii – Sanję Malagurski i Stefanę Veljković (dołączyły do Mai Ognjenović i Any Bjelicy, które w Policach grały już w ostatnim sezonie), ściągnął byłe polskie kadrowiczki – Mariolę Zenik i Aleksandrę Jagieło. W kadrze jest 13 siatkarek. – Jedno miejsce trzymamy wolne, bo czekamy na decyzję Małgosi Glinki. Jeśli zdecyduje się przedłużyć karierę – będzie grać u nas – tłumaczyła Żurowska kilka tygodni temu.

Do wtorku decyzja Glinki nie zapadła. – Jeszcze czekamy. Gdyby się zdecydowała, to tak dobrej wiadomości nie trzymalibyśmy w tajemnicy. Do końca tygodnia ta sprawa może się wyjaśnić – stwierdziła pani prezes. – Wiemy, że Gosia była w ostatnich tygodniach poza domem, ale już wróciła i pewnie temat przemyśli.

Co ciekawe – podczas najbliższego weekendu polska reprezentacja zagra z Niemkami w ramach Ligi Europejskiej. Do spotkań dojdzie w Płocku, gdzie rok temu Glinka oficjalnie podpisała umowę z Chemikiem. Powtórka? – Nie, nie mamy teraz takich planów. Czekamy. Trener Giuseppe Cuccarini też jest spokojny i cierpliwy. Jesteśmy przygotowani na kilka rozwiązań, ale mocno liczymy, że Gosia pozostanie w naszym zespole – odpowiedziała Żurowska.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved