Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Andrzej Kowal: W grupie jest ogromna mobilizacja

Andrzej Kowal: W grupie jest ogromna mobilizacja

fot. Cezary Makarewicz

- W grupie jest ogromna mobilizacja i atmosfera pracy - mówi przed meczami w Płocku Andrzej Kowal. Jego podopieczni aktualnie przebywają na zgrupowaniu w Legionowie, gdzie przegotowują się do konfrontacji z reprezentacją Rumunii.

13 i 15 czerwca reprezentacja Polski rozegrała w Larisie mecze Ligi Europejskiej z Grecją. Po powrocie do kraju biało-czerwoni otrzymali dwa dni wolnego, a następnie zameldowali się w Legionowie, gdzie rozpoczęło się zgrupowanie przed spotkaniami w Płocku z Rumunią (sobota i niedziela).

– Warunki do zajęć mamy dobre – mówi trener Andrzej Kowal. – Do naszej dyspozycji jest hala oraz inne potrzebne do treningu obiekty. W grupie jest ogromna mobilizacja i atmosfera pracy.

Trener Andrzej Kowal podkreślił, że zawodnicy chcą uczyć się i wygrywać. – Są na bardzo ważnym etapie swojej kariery. Wkraczają w wiek seniora. Oni wiedzą o tym i chcą jak najwięcej nauczyć się. Nie trzeba ich namawiać do solidnego treningu – powiedział polski szkoleniowiec.Kadra na zgrupowaniu w Legionowie – rozgrywający: Przemysław Stępień, Michał Kędzierski, Nikodem Wolański; atakujący: Maciej Muzaj, Michał Kaczyński, Bartłomiej Bołądź; środkowi: Dawid Dryja, Piotr Hain, Mateusz Bieniek, Jan Nowakowski; przyjmujący: Jakub Wachnik, Sławomir Stolc, Michał Filip; libero: Michał Żurek, Adam Kowalski.

W czwartek ekipa wyjedzie do Płocka i tego dnia ma w planie trening. Mecze z Rumunią rozegrane zostaną 28 czerwca (17.00) oraz 29 czerwca (15.00).

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved