Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pekpol już w komplecie

Pekpol już w komplecie

fot. archiwum

Drużyna Pekpolu Ostrołęka została już skompletowana. Ostatnim jej nabytkiem został jej wychowanek - Dominik Zalewski, który przez kilka ostatnich sezonów występował w Camperze Wyszków. Podopieczni trenera Dudźca treningi rozpoczną 5 sierpnia.

Energa Pekpol Ostrołęka jest pierwszym pierwszoligowym klubem, który skompletował skład na sezon 2014/2015. W drużynie doszło do sporej rewolucji kadrowej, bowiem działacze postanowili dokonać roszad praktycznie na każdej pozycji. Wystarczy przypomnieć, że w ekipie znad Narwi pozostało jedynie pięciu zawodników, którzy bronili jej barw w minionych rozgrywkach. Ostatnim nowym nabytkiem ostrołęckiego klubu został Dominik Zalewski. To 32-letni przyjmujący, który jest wychowankiem… Pekpolu. W jego barwach występował między innymi w II lidze, walnie przyczyniając się do wywalczenia awansu do I ligi w sezonie 2009/2010. Później przeniósł się do Campera Wyszków, w którym występował przez cztery sezony. Jednak ostatnio nie miał zbyt wielu okazji do przebywania na boisku, a trener Such korzystał z jego usług głównie, aby poprawić przyjęcie. Po zakończeniu rozgrywek władze Campera nie widziały miejsca dla niego w składzie, stąd też zdecydował się na powrót do Ostrołęki, w której będzie najbardziej doświadczonym przyjmującym.

Ostrołęccy działacze swoje zadanie już wykonali. Teraz pozostaje im oczekiwanie na ostateczny kształt I ligi oraz terminarz rozgrywek. Wiadomo, że drużyna znad Narwi pod wodzą trenera Dudźca treningi rozpocznie 5 sierpnia.

Skład Pekpolu na sezon 2014/2015:Rozgrywający: Piotr Milewski, Adam Szałański
Atakujący: Damian Wierzbicki, Damian Wdowiak, Patryk Brzostek
Środkowi: Damian Boruch, Rafał Obermeler, Karol Szczygielski, Jakub Gaładyna
Przyjmujący: Grzegorz Białek, Dominik Zalewski, Piotr Cichocki, Michał Przybylski
Libero: Daniel Saczko

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved