Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowy zawodnik w szeregach mistrza I ligi

Nowy zawodnik w szeregach mistrza I ligi

fot. archiwum

Camper Wyszków jest bliski skompletowania składu na przyszły sezon, w którym będzie bronił mistrzowskiego tytułu. Nowym zawodnikiem klubu z Wyszkowa został Rafał Faryna. 20-letni atakujący podpisał z Camperem roczny kontrakt.

W szeregach mistrza I ligi z poprzedniego sezonu jest coraz mniej niewiadomych. Camper Wyszków pozyskał nowego atakującego, jest nim 20-letni Rafał Faryna. Ostatnio grający w plusligowej ekipie Cerrad Czarnych Radom Faryna ma wzmocnić konkurencję i walczyć o miejsce w składzie z Łukaszem Kaczorowskim. Z pewnością będzie przydatny Camperowi, ponieważ wyszkowian czeka więcej spotkań w związku z powiększeniem ligi.

W przeszłości nowy atakujący Campera występował w SMS-ie Spała, skąd trafił do Radomia. Gdzie występował w rozgrywkach PlusLigi oraz Młodej Ligi. Mierzy 200 centymetrów, atakuje piłkę na pułapie 350 centymetrów. Faryna podpisał z mistrzem I ligi roczny kontrakt. Tym samym w składzie Campera pozostaje już tylko jedna niewiadoma, do obsadzenia pozostaje jeszcze tylko jedno wolne miejsce na pozycji przyjmującego.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved