Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Mariusz Wlazły nie poleci z reprezentacją do Iranu

Mariusz Wlazły nie poleci z reprezentacją do Iranu

fot. Łukasz Krzywański

Wszystko wskazuje na to, że polscy siatkarze polecą w środę do Teheranu bez Mariusza Wlazłego. Atakujący reprezentacji Polski uskarża się na ból pleców i chociaż badania nie wykazały niczego niepokojącego, to sztab medyczny zdecydował o kilku dniach odpoczynku.

W środę w południe polscy siatkarze wylecą do Teheranu, gdzie 27 i 29 czerwca rozegrają dwa spotkania z Iranem. Na pokładzie samolotu znajdzie się dwunastu siatkarzy i prawdopodobnie będą to ci sami zawodnicy, którzy wczoraj zmierzyli się w Bydgoszczy z Brazylią.

Jedyny znak zapytania dotyczy Mariusza Wlazłego, który uskarża się na ból pleców i przeciwko Canarinhos nie wystąpił. Na swoim profilu facebookowym atakujący PGE Skry Bełchatów umieścił uspokajający wpis: „Jestem po rezonansie. Mam nadzieję, że to nic poważnego i ten drobny uraz nie wykluczy mnie na zbyt długo z gry.” – napisał Wlazły. Dobre informacje przekazał wczoraj także lekarz kadry Jan Sokal. Badanie nie wykazało niczego niepokojącego. Przypuszczam, że kilka dni odpoczynku od intensywnych treningów pomoże. Na wszelki wypadek porównamy jeszcze ostatni rezonans z podobnym badaniem przeprowadzonym przed rokiem – mówi Sokal.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Wlazły, podobnie jak i Marcin Możdżonek, do Iranu nie poleci i do drużyny wróci dopiero na dwa mecze przeciwko temu rywalowi w Gdańsku (4-5 lipca). Pozostali kadrowicze dostali od trenera wolny poniedziałek, a we wtorek wieczorem mają stawić się na zbiórce w Warszawie, skąd w środę wylecą do Teheranu. 

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved