Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kolejne nowe zawodniczki w Jokerze Świecie

Kolejne nowe zawodniczki w Jokerze Świecie

fot. archiwum

MUKS Joker Mekro Świecie kończy budowanie składu na nowy sezon 2014/2015 w I lidze kobiet. Kontrakty z beniaminkiem podpisało 11 siatkarek. Nowe twarze w zespole to Aleksandra Przepiórka, Magdalena Walczak, Patrycja Flakus oraz Marta Ziółkowska.

Oficjalnie skład na debiutancki sezon w I lidze jest jeszcze niepełny. Wkrótce dołączą do drużyny Jokera Świecie jeszcze dwie przyjmujące. Z siatkarek, które uzyskały historyczny awans do I ligi, w zespole pozostały Katarzyna Wenerska (rozgrywająca), Ewelina Toborek (środkowa bloku), Alicja Wójcik (środkowa bloku), Angelika Strządała (przyjmująca), Alicja Walczak (libero) i Monika Kutyła (atakująca). Jak już wcześniej informowaliśmy, wraca do Świecia z wypożyczenia do Energetyka Poznań Hanna Łukasiewicz (przyjmująca).

Pozostałe siatkarki to nowe twarze, choć dwie z nich już nie raz gościły w świeckiej hali. Umowy z Jokerem podpisały: Magdalena Walczak (libero, Zawisza Sulechów), Aleksandra Przepiórka (rozgrywająca, VK TJ Mittal Ostarawa), Marta Ziółkowska (środkowa bloku, Pałac Bydgoszcz) i Patrycja Flakus (atakująca, AZS Politechniki Śląskiej Gliwice). – Podpisując umowy z zawodniczkami, kierowaliśmy się tym, aby obraz klubu był coraz lepszy – podkreśla prezes Andrzej Nadolny.Nie składaliśmy obietnic bez pokrycia. Chcemy być solidnym klubem, wypłacalnym, który ma wysokie aspiracje. Pozyskaliśmy doświadczone zawodniczki, tj. Magdę Walczak (Banecka) czy Aleksandrę Przepiórkę, ale też młode, w tym byłą młodzieżową reprezentantkę Polski Patrycję Flakus. Potrzebujemy jeszcze dwie przyjmujące. Prowadzimy rozmowy z kandydatkami.

Przypomnijmy, że Jokera Mekro w I lidze poprowadzi Mariusz Bujek. W sztabie szkoleniowym będzie też Andrzej Nadolny, który będzie drugim trenerem oraz masażysta Jerzy Mostowski.źródło: joker-swiecie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved