Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zapadły pierwsze decyzje kadrowe w Victorii PWSZ Wałbrzych

Zapadły pierwsze decyzje kadrowe w Victorii PWSZ Wałbrzych

fot. archiwum

Poznaliśmy pierwsze decyzje personalne działaczy Victorii PWSZ Wałbrzych. W szeregach beniaminka I ligi pozostało pięciu graczy, którzy bronili jego barw w minionym sezonie. Szkoleniowcem zespołu nadal będzie Krzysztof Janczak.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych w cuglach wygrali drugą grupę II ligi mężczyzn. Następnie w turnieju półfinałowym wykazali wyższość nad Morzem Bałtyk Szczecin, Olimpią Sulęcin oraz Gwardią Wrocław i pewnie awansowali do rozgrywki finałowej. W jej finałowym meczu rywalizowali z uczniami SMS-u Spała. W tie-breaku wygrywali już 12:2, a jednak nie potrafili postawić kropki nad i. Wydawało się więc, że wałbrzyszanom w następnym sezonie przyjdzie ponownie walczyć w II lidze, lecz rozszerzenie I ligi umożliwiło im rywalizację na tym szczeblu rozgrywkowym.

To jednak wiązało się z koniecznością zmian w składzie. Wiadomo już, że w Victorii pozostanie pięciu siatkarzy. Są nimi: Paweł Olszewski, Arkadiusz Olczyk (środkowi), Sebastian Zieliński, Łukasz Kaczmarek (przyjmujący) oraz Łukasz Karpiewski (atakujący). Ważą się losy Tomasza Walendzika i Igora Kozłowskiego, którzy być może także wciąż bronili będą barw drużyny z województwa dolnośląskiego. Za to z wałbrzyskiego zespołu odeszli: Dawid Migdalski, Grzegorz Kukla, Kamil Kucharczyk, Jakub Paszek, Jarosław Pizuński i Michał Tomiałowicz. Niebawem poznamy także nazwiska nowych graczy drużyny prowadzonej przez trenera Janczaka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved