Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Sokołow w Krasnodarze, Kołodiński w Fakiele

Sokołow w Krasnodarze, Kołodiński w Fakiele

fot. archiwum

Choć sezon transferowy w pełni, w lidze rosyjskiej nie słyszy się za wiele o kolejnych transferach. W ostatnim czasie dwie ekipy rosyjskiej Superligi pozyskały nowych graczy, m.in. Dynamo Krasnodar sięgnęło po mistrza olimpijskiego z Londynu.

W ekipie z Krasnodaru wystąpi 32-letni libero złotych medalistów olimpijskich – Aleksander Sokołow, który miniony sezon spędził w ekipie Jarosławicza Jarosław. Wcześniej Rosjanin przez cztery sezony bronił barw Fakieła Nowy Urengoj. Z Dynamem Krasnodar Sokołow związał się roczną umową. – W siatkówce niezwykle ważnym elementem jest przyjęcie. Nie ma sensu kompletować drużyny, jeśli nie ma się dobrych przyjmujących. Szukaliśmy zawodnika, który będzie posiadał ten element na wysokim poziomie. Sokołow to doświadczony siatkarz, a tytuł mistrza olimpijskiego już dużo mówi. Mam nadzieję, że pomoże naszej drużynie w nadchodzącym sezonie – ocenił transfer Olivier Rusłan.

Jeśli chodzi o stary klub Sokołowa, Fakieł Nowy Urengoj, to drużyna pozyskała nowego rozgrywającego. Jest nim Igor Kołodiński, dotychczas zawodnik Dinama Moskwa, wcześniej bronił barw m.in. klubów z Kazania i Biełgorodu. Kołodiński to zawodnik z bogatą przeszłością i sukcesami na boiskach plażowych.

źródło: inf. własna, sport-express.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved