Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Polański przenosi się do BBTS-u

Polański przenosi się do BBTS-u

fot. Effector Kielce

Trwające kilka tygodni rozmowy włodarzy Effectora Kielce z 25-letnim środkowym zakończyły się fiaskiem. Od przyszłego sezonu Łukasz Polański będzie zawodnikiem ostatniego zespołu minionego sezonu PlusLigi - BBTS-u Bielsko-Biała.

Pozyskany z Jastrzębskiego Węgla Polański był jednym z filarów ekipy Dariusza Daszkiewicza. Wystąpił we wszystkich 29 spotkaniach, zdobywając łącznie 175 punktów. W Kielcach już jednak nie zagra. – Nie będę ukrywał, że głównym powodem mojej decyzji były względy finansowe – wyjaśnia były już siatkarz Effectora. – Może się wydawać, że sportowo jest to krok do tyłu, bo Bielsko zajęło ostatnie miejsce, ale trzeba to wytłumaczyć tym, że w zasadzie w ostatniej chwili dostali zgodę na grę w PlusLidze. W tym sezonie ich aspiracje są dużo większe, nie chcę zdradzać szczegółów, ale w planach jest ściągnięcie kilku znanych nazwisk – dodaje Polański.

Zapewnia, że roczny pobyt w Kielcach będzie wspominał pozytywnie. – To był mój drugi sezon, który spędziłem w wyjściowej szóstce. Z wynikami i grą bywało różnie, ale na pewno zrobiłem spory postęp i wiele się nauczyłem – podkreśla.

*Więcej w Gazecie Wyborczejźródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved