Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Wawrzyniak przedłużyła kontrakt z Naftą

Magdalena Wawrzyniak przedłużyła kontrakt z Naftą

fot. archiwum

PGNiG Nafta Piła powoli kończy kompletowanie składu na przyszły sezon. Przesądzone jest, że przy Żeromskiego na kolejny sezon pozostanie Magdalena Wawrzyniak, 24-letnia atakująca dziewiątego zespołu Orlen Ligi.

W Pile przez długi czas milczeli na temat przebudowy drużyny, która miniony sezon zakończyła na 9. miejscu. Wiadome było, że współpracy z klubem Nafty kontynuować nie będzie Wiesław Popik. Dotychczasowy trener Nafty Piła przeszedł do kadry, a od przyszłego roku pracować będzie w Szczyrku w miejscowym SMS-ie. Do tej pory władze drużyny z Żeromskiego zakontraktowały pięć zawodniczek. Jako pierwsza pod skrzydła Dominika Kwapisiewicza trafiła rozgrywająca Karpat Krosno, Katarzyna Nadziałek. Za nią do Nafty przeszła Justyna Raczyńska i mająca za sobą grę w lidze szwedzkiej, Marzena Wilczyńska. W Pile w przyszłym sezonie występować będą Białorusinka Olga Pauliukouskaya oraz Niemka, Veronik Skorupka.

Z informacji Strefy Siatkówki wynika, że kadra Nafty Piła oparta będzie na dwunastu zawodniczkach, jednak klub zwleka jeszcze z ogłoszeniem pełnego składu. Na pewno w klubie na przyszły sezon pozostanie Natalia Krawulska, która od początku sezonu grać ma na swojej nominalnej pozycji – przyjęciu. W drużynie trenera Kwapisiewicza pozostanie też Magdalena Wawrzyniak. 24-letnia atakująca, z którą szkoleniowiec Nafty wiąże spore nadzieje, miała propozycje z innych klubów ORLEN Ligi. Popularna „Zocha” postanowiła przedłużyć kontrakt o kolejny sezon. Po tym, jak Wawrzyniak trafiła na Żeromskiego ze Sparty Warszawa, będzie to trzeci rok zawodniczki w zespole z Wielkopolski.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved