Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aneta Duda przeniosła się do Ostrowca Św.

Aneta Duda przeniosła się do Ostrowca Św.

fot. Damian Krzanowski / karpaty-krosno.pl

Zespół AZS-u WSBiP KSZO Ostrowiec Św. wzbogacił się o nową środkową. Do beniaminka ORLEN Ligi dołączyła pochodząca z Wołomina Aneta Duda. Wcześniej kontrakt ze świętokrzyskim zespołem podpisały trzy inne zawodniczki.

Beniaminek ORLEN Ligi, AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św., kontynuuje wzmacnianie drużyny przed historycznym sezonem w gronie najlepszych zespołów w Polsce. Potwierdziły się wcześniejsze informacje Strefy Siatkówki o sprowadzeniu na Świętokrzyską kapitan Nafty Piła, Joanny Kuligowskiej. Do Ostrowca Św. przeniesie się również Monika Naczk oraz absolwentka SMS-u Sosnowiec, Klaudia Grzelak. Z naszych informacji wynika, że klub porozumiał się z rozgrywającą, Martą Wójcik oraz grającą ostatnio na pozycji libero i przyjęciu Dominiką Nowakowską.

Dzisiaj władze beniaminka poinformowały o kolejnym transferze. Do zespołu Dariusza Parkitnego dołączy występująca ostatnio w Karpatach Krosno, Aneta Duda. 25-letnia środkowa pochodzi z Wołomina. Ma za sobą również występy w zespołach AZS-u AWF-u Poznań, Piasta Szczecin, Legionovii Legionowo i Chemiku Police. Oficjalna strona AZS-u WSBiP KSZO Ostrowiec Św. informuje, że do zespołu dołączą jeszcze atakująca i przyjmująca.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved