Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olieg Achrem: Jestem na dobrej drodze

Olieg Achrem: Jestem na dobrej drodze

fot. Izabela Kornas

- Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień czuję się coraz lepiej. Bardzo się cieszę, bo wiele rzeczy mogę już wykonywać - mówi kapitan Asseco Resovii Rzeszów, Olieg Achrem, który powoli wraca do zdrowia po zerwaniu wiązadeł krzyżowych w kolanie.

Przypomnijmy, że Achrem w pierwszym półfinałowym meczu, w którym Asseco Resovia Rzeszów na Podpromiu podejmowała ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, doznał zerwania wiązadeł krzyżowych w kolanie. Kilka tygodni później przeszedł zabieg we Włoszech, a teraz jest w trakcie rehabilitacji. – Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień czuję się coraz lepiej. Bardzo się cieszę, bo wiele rzeczy mogę już wykonywać. Mniej myślę już o nodze. Widzę, że jestem na dobrej drodze i idę w dobrym kierunku – powiedział przyjmujący wicemistrza Polski. – Po powrocie dużo ćwiczę – rano na basenie, a wieczorem na siłowni. W międzyczasie mam dodatkowe ćwiczenia, masaże i zabiegi – dodał.

Na początku września przyjmujący Asseco Resovii ma lecieć jeszcze na konsultacje do Włoch, w trakcie których okaże się, czy będzie mógł już zacząć treningi na pełnych obrotach. Zawodnik wdzięczny jest za wsparcie, które otrzymał zarówno od klubu, jak i od kibiców. – Chciałbym podziękować klubowi, który zachował się bardzo profesjonalnie, pomagając mi w zorganizowaniu operacji i części rehabilitacji we Włoszech. Dziękuję także kibicom za wsparcie, które od nich otrzymałem – podkreślił.

Kapitan podkarpackiej ekipy odniósł się także do zmian w składzie Resovii, a konkretnie do pozyskania przez nią Ivovicia. – Chciałbym, aby pomógł naszej drużynie w realizacji celów, które zostaną postawione nam przez klub. Jak graliśmy z Paris Volley, spodobała mi się jego agresja. Mam nadzieję, że przełoży się to na większą rywalizację w naszej drużynie. Mamy szeroki skład i na pewno wszyscy otrzymają szansę gry. Ale zawsze ktoś będzie niezadowolony, bo będzie musiał stać w kwadracie. Wówczas będzie musiał poprowadzić swoje myśli w dobrym kierunku, bo przyjdzie jego czas, w którym pomoże drużynie wygrać poszczególne mecze – zakończył Achrem.źródło: AssecoResoviaTV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved