Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Co słychać w Ishøj Volley?

Co słychać w Ishøj Volley?

fot. archiwum

Obecnie trwa budowa zespołów na nowy sezon. Zbroją się ekipy w poszczególnych ligach. Na zmiany kadrowe zanosi się także w Ishøj Volley, przed którym debiutancki sezon w duńskiej VolleyLidze. Na razie z beniaminkiem pożegnało się 3 graczy.

Za Ishøj Volley bardzo udany sezon, w którym poniósł tylko jedną porażkę i w cuglach wywalczył awans do VolleyLigi. Wiele mówiło się o tym, że już w składzie z minionych rozgrywek mógłby podjąć walkę z zespołami z elity, ale działacze beniaminka wraz z trenerem Janczakiem nie zasypiają gruszek w popiele i szukają siatkarzy, którzy mogliby wzmocnić ekipę z Ishøj, tak by stała się ona rewelacją rozgrywek w następnym sezonie. Na razie wiadomo jedynie, że z zespołem pożegnali się trzej zawodnicy – Tomasz Guziałek (atakujący), Łukasz Krawczuk (rozgrywający) oraz Damian Wojtasik (przyjmujący). Jednak wszystko wskazuje na to, że w szeregach beniaminka wciąż pokaźne grono będą stanowili biało-czerwoni.

– Od początku istnienia klub nie cieszył się takim zainteresowaniem jak obecnie. Cały czas zgłaszają się do mnie zawodnicy, którzy chcieliby grać w naszej drużynie. Do tej pory rozmawiałem z ponad 60 siatkarzami między innymi z: Bułgarii, Francji, Turcji, Serbii i Szkocji, jednak większość z nich stanowili Polacy. Zainteresowani grą w Ishøj byli zawodnicy, którzy na swoim koncie mają występy od ekstraklasy aż po rywalizację w III lidze – powiedział Strefie Siatkówki Marcin Janczak. – Do kompletu brakuje mi jeszcze tylko jednego zawodnika na przyjęcie. Tę decyzję personalną podejmę w ciągu kilku najbliższych dni. Z podaniem nazwisk nowych zawodników chciałbym się jednak wstrzymać do momentu, w którym podpiszemy z nimi kontrakty – dodał trener beniaminka duńskiej VolleyLigi.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved