Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Paweł Maciejewicz odchodzi z GTPS-u Gorzów Wielkopolski

Paweł Maciejewicz odchodzi z GTPS-u Gorzów Wielkopolski

fot. archiwum

Paweł Maciejewicz po czterech latach spędzonych w rodzinnym Gorzowie Wlkp. odchodzi z zespołu GTPS-u. Doświadczony siatkarz otrzymał od zarządu propozycję prowadzenia grup młodzieżowych, lecz nie podjął jeszcze decyzji co do swojej przyszłości.

34-letni siatkarz pierwsze kroki siatkarskie stawiał w rodzinnym Gorzowie Wlkp., w drużynie Stilonu. Po zdobyciu wicemistrzostwa Polski w 2000 roku przeniósł się do Skry Bełchatów, z którą święcił największe sukcesy w karierze. Maciejewicz w barwach Skry pięciokrotnie zdobył mistrzostwo Polski, czterokrotnie wywalczył Puchar Polski, a także w 2008 roku sięgnął po brązowy medal w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

– We wtorek poznamy ostateczny skład zespołu, ale m.in. Paweł Maciejewicz się w nim nie znalazł – mówił na antenie Radio Zachód Zenon Michałowski, prezes GTPS-u. – Dziękujemy mu za wszystko i jednocześnie zachęcamy, by został trenerem grup młodzieżowych – dodał, wyjaśniając, że w porównaniu z sezonem 2013/2014 skład zespołu nie ulegnie dużej zmianie. – Drużyna nie ulegnie znacznej przebudowie, w osiemdziesięciu kilku procentach utrzymamy skład z tamtego sezonu.

– Chcemy rozwijać ten sport. Co prawda nie mamy pomocy z miasta, ale dzięki naszym sponsorom udało nam się dopiąć budżet – zakończył Zenon Michałowski.źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved