Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maćkowiak i Pietrzak wypożyczeni do Effectora Kielce

Maćkowiak i Pietrzak wypożyczeni do Effectora Kielce

fot. archiwum

PGE Skra Bełchatów wypożycza swoich zawodników do rywali z PlusLigi. Najpierw Bartosz Bednorz trafił do Indykpolu AZS Olsztyn, a teraz okazało się, że Jędrzej Maćkowiak oraz Łukasz Pietrzak zagrają w barwach Effectora Kielce.

Dotychczas z kieleckiego klubu dochodziły jedynie informacje o rozstaniach z poszczególnymi zawodnikami. Dawid Dryja wrócił do Asseco Resovii Rzeszów, Nikodem Wolański wybrał ofertę Transferu Bydgoszcz, zaś działacze zrezygnowali z obu Argentyńczyków, a także Piotra Adamskiego i Bartosza Sufy. Wychodzi więc na to, że w świętokrzyskim zespole dojdzie do sporych przetasowań. Kto zatem zastąpi graczy opuszczających Effectora?

Dziś Gazeta Wyborcza poinformowała, że pod skrzydła trenera Daszkiewicza trafią dwaj zawodnicy mistrza Polski. Pierwszym z nich jest Jędrzej Maćkowiak. Ten 22-letni środkowy nie miał zbyt wielu okazji do dłuższego przebywania na parkiecie w minionym sezonie. Zazwyczaj pojawiał się na krótkotrwałe zmiany, by postraszyć swoją zagrywką przyjmujących przeciwników. Natomiast drugim będzie Łukasz Pietrzak. Zawodnik ten jest utalentowanym atakującym, ale na pewno brakuje mu ogrania i boiskowego doświadczenia, które będzie miał okazję zdobyć w Effectorze.

* Więcej w Gazecie Wyborczej Łódźźródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved