Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Indykpol AZS Olsztyn kadrowo gotowy do sezonu 2014/2015

Indykpol AZS Olsztyn kadrowo gotowy do sezonu 2014/2015

fot. archiwum

W Indykpolu AZS Olsztyn zakończono kompletowanie drużyny na sezon 2014/2015. Ostatnią osobą, która dołączyła do olsztyńskiej drużyny, jest Wojciech Janas, który będzie II trenerem, a zastąpi na tym stanowisku Wojciecha Bańbułę.

Wojciech Janas ma za sobą bogate doświadczenia w pracy z reprezentacjami Polski jako trener przygotowania fizycznego. Był asystentem trenera Daniela Castellaniego, współpracował z Piotrem Makowskim w reprezentacji Polski kobiet, a teraz został trenerem przygotowania fizycznego w kadrze Stephana Antigi. Jego dotychczasowym klubem był Transfer Bydgoszcz, gdzie w minionym sezonie pełnił również funkcję II trenera.

Nowe umowy na sezon 2014/2015 podpisali również pozostali członkowie sztabu szkoleniowego: Krzysztof Żabiński – statystyk, Paweł Ciesiun – fizjoterapeuta i Wojciech Remiszewski – lekarz.

Przypomnijmy, że w okresie transferowym akademicy z Olsztyna pozyskali: trzech graczy AZS-u Politechniki Warszawskiej – Juraja Zatko, Pawła Adamajtisa i Michała Poterę oraz Františka Ogurčáka, Macieja Zajdera, Lévi Alvesa Cabrala, a także Bartosza Bednorza i Miłosza Zniszczoła. Z zespołem pożegnali się Rafał Buszek, Michał Żurek, Wojciech Sobala, Grzegorz Pająk, Pablo Bengolea, Matti Oivanen, Bartosz Krzysiek i Piotr Łukasik.źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved