Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Emilia Kajzer przenosi się do Łodzi

Emilia Kajzer przenosi się do Łodzi

fot. Bogusław Krośkiewicz

Coraz mniej niewiadomych jest w składzie Beef Master Budowlanych Łódź. Dziś klub ogłosił podpisanie umowy z nową, zaledwie 22-letnią rozgrywającą. Jest nią Emilia Kajzer, która w poprzednich latach broniła barw PGNiG Nafty Piła.

Powoli krystalizuje się skład zespołu prowadzonego przez Adama Grabowskiego. Pod jego skrzydła trafiła ostatnio Emilia Kajzer. Jest to młoda i utalentowana rozgrywająca, która w minionych sezonach reprezentowała drużynę z Piły. W niej miała okazję do zbierania boiskowego doświadczenia między innymi u boku Iriny Archangielskiej. Przez trzy lata spędzone w wielkopolskim zespole zrobiła spory postęp, nic więc dziwnego, że działacze Nafty próbowali ją nakłonić do przedłużenia kontraktu. Ta sztuka jednak im się nie udała, a zawodniczka wybrała ofertę z klubu z Łodzi. W nim o miejsce w podstawowym składzie będzie rywalizowała z doświadczoną Magdaleną Śliwą, która już z nie jednego siatkarskiego pieca jadła chleb. Tak więc Kajzer wciąż będzie miała możliwość dalszego rozwoju, bowiem w długim sezonie na pewno dostanie szansę od trenera Grabowskiego na pokazanie się na boisku.

Ponadto nie można zapominać, że ta 22-letnia rozgrywająca znajduje się w szerokim składzie reprezentacji Polski. Wiele wskazuje na to, że może dostać szansę gry w biało-czerwonych barwach w trakcie zbliżającej się wielkimi krokami Ligi Europejskiej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved