Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Agata Kopczyk poprowadzi Pałac w ORLEN Lidze

Agata Kopczyk poprowadzi Pałac w ORLEN Lidze

fot. pzps.pl

Zapadły pierwsze decyzje personalne w Pałacu Bydgoszcz. Pierwszym trenerem zespołu ORLEN Ligi będzie Agata Kopczyk, do Pałacu wraca z Włoch Patrycja Polak. Zdecydowano się pozostawić większość drużyny z ostatniego sezonu.

Agata Kopczyk z Pałacem zdobywała mistrzostwo Polski w 1993 roku. Była kapitanem tamtego zespołu. Od 6 lat prowadzi z sukcesami zespoły młodzieżowe Pałacu. – Nie wahałam się ani chwili, gdy prezes Waldemar Sagan przedstawił mi tę propozycję – mówi. – Przecież to marzenie każdego trenera, by prowadzić zespół seniorek – przekonuje.

Do Bydgoszczy po dwóch latach przerwy wraca Patrycja Polak. Przyjmująca po nieudanej przygodzie we Wrocławiu ostatnie pół roku spędziła we Włoszech w Serie A2. Teraz chce odbudować formę w Pałacu.

Z zespołem na kolejny sezon związały się: Julia Twardowska, Kinga Dybek, Weronika Fojucik, Marta Biedziak, Zuzanna Czyżnielewska, Anna Korabiec i Małgorzata Skorupa.Propozycji przedłużenia kontraktów nie przyjęły Katarzyna Połeć i Tamara Kaliszuk. Propozycji nie złożono Agacie Purze i Paulinie Głaz. Trwają rozmowy z Moniką Naczk i Katarzyna Wysocką.

źródło: pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved