Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nie będzie kadrowej rewolucji w Stali AZS PWSZ Nysa

Nie będzie kadrowej rewolucji w Stali AZS PWSZ Nysa

fot. archiwum

Zanosi się na to, że bez rewolucji kadrowej obejdzie się w Stali AZS PWSZ Nysa. Dziś wiadomo, że przynajmniej siedmiu zawodników wciąż będzie broniło jej barw. Trwają także rozmowy z zawodnikami, którzy mają wzmocnić drużynę z Opolszczyzny.

Sytuacja na polskim rynku transferowym jest bardzo dynamiczna. Wszystko przez to, że została podjęta decyzja o powiększeniu zarówno PlusLigi, jak i I ligi. Zawodnicy zatem szukają dla siebie jak najlepszych ofert, a kluby nie chcą zdradzać nazwisk graczy, którymi się interesują do momentu, kiedy nie podpiszą z nimi kontraktów.

Jednak w Stali AZS PWSZ Nysa nie zanosi się na duże przetasowania w składzie. Obecnie wiadomo, że Janusz Bułkowski, który na ławce trenerskiej drużyny z Opolszczyzny zastąpił Krzysztofa Wójcika, chce pracować z przynajmniej siedmioma zawodnikami, którzy w minionym sezonie wraz ze Stalą uplasowali się na szóstym miejscu w I lidze. Barw nyskiego zespołu w kolejnych rozgrywkach mają bronić: Patryk Szczurek, Mateusz Biernat, Mateusz Piotrowski, Kamil Długosz, Dawid Bułkowski, Szymon Biniek i Mateusz Nożewski. Na razie niewiadoma jest przyszłość obu dotychczasowych atakujących – Macieja Kęsickiego i Adriana Bocianowskiego. Za to z klubem pożegnać się mają Szymon Piórkowski i Jarosław Stancelewski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved