Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kolejne zmiany w Lokomotivie Baku

Kolejne zmiany w Lokomotivie Baku

fot. archiwum

Działacze Lokomotivu Baku nie próżnują. Do klubu ściągają kolejne doświadczone zawodniczki, które mają zagwarantować mu zdetronizowanie Rabity Baku na krajowym podwórku. Kolejnym nabytkiem Lokomotivu ma być Quinta Steenbergen.

Liga azerska z roku na rok rośnie w siłę. Do klubów w niej grających ściągane są coraz lepsze zawodniczki, co powoduje, że azerskie kluby liczą się także w Europie. Dotychczas jednak najgłośniej było o Rabicie Baku. W kolejnych rozgrywkach zdetronizować ją chce Lokomotiv Baku, który gruntownie przebudowuje swój skład. Wcześniej informowaliśmy już, że nowym szkoleniowcem ekipy ze stolicy Azerbejdżanu będzie Teun Buijs. Pisaliśmy już także o tym, że pod jego skrzydła trafią – Valeria Rosso, Valentina Arighetti, Anne Buijs i Carli Lloyd.

Wszystko wskazuje na to, że szeregi Lokomotivu zasili także Quinta Steenbergen. Ta holenderska środkowa ma za sobą występy w lidze holenderskiej oraz francuskiej. Ostatnio broniła barw czeskiego Agela Prostejow. Ma za sobą już także epizod w lidze azerskiej, bowiem w przeszłości broniła barw VK Baku. Pewne jest, że z Lokomotivem pożegnała się Catarina Barun, której przyszłość nie jest jeszcze znana.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved