Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Igor Grobelny zawodnikiem Czarnych Radom

Igor Grobelny zawodnikiem Czarnych Radom

fot. czarni.radom.pl

Igor Grobelny został nowym zawodnikiem Czarnych Radom. Skrzydłowy Euphony Asse-Lennik związał się trzyletnim kontraktem. Wiadomo również, że w nowym sezonie barw Cerrad Czarnych Radom bronić będą Kamil Gutkowski i Michał Kędzierski.

Igor Grobelny umowę z radomskim klubem negocjował w towarzystwie swojego ojca – Dariusza. Znany niegdyś siatkarz Czarnych Radom i reprezentacji Polski od lat z rodziną mieszka w Belgii. Dlatego mający 193 cm wzrostu nowy siatkarz ma podwójne obywatelstwo.

Pozyskaliśmy perspektywicznego, młodego zawodnika, z którym wiążemy spore nadzieje – podkreśla Janusz Stańczuk, prezes Cerrad Czarnych Radom. – Na pewno to siatkarz, w którego warto inwestować, a który naprawdę powinien potwierdzić drzemiące w nim spore możliwości – przyznaje Wojciech Stępień. Umowa z urodzonym w 1993 roku siatkarzem podpisana została na trzy lata.

Kontrakt na sezon 2013/14 podpisał również Kamil Gutkowski. Wiadomo również, że barw radomskiego klubu w dalszym ciągu bronić będzie Michał Kędzierski. W tym przypadku uzgodnione zostały szczegóły rocznego wypożyczenia. – Asseco Resovia Rzeszów, którego Michał jest zawodnikiem, nie robiła najmniejszych kłopotów. Uzgodniliśmy również warunki indywidualnego kontraktu, który podpiszemy, kiedy Michał wróci ze zgrupowania kadry – zdradza Janusz Stańczuk.źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved