Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Srećko Lisinac wzmocni szeregi mistrzów Polski

Srećko Lisinac wzmocni szeregi mistrzów Polski

fot. Magdalena Bojdo

22-letni środkowy, który ostatni sezon spędził w lidze niemieckiej, po rocznej przygodzie za naszą zachodnią granicą wraca do Polski, by wzmocnić szeregi Skry Bełchatów. - W przyszłym roku będę nosił koszulę mistrzów Polski - powiedział Serb.

Serb w zeszłym sezonie grał w drużynie Berlin Recycling Volleys, gdzie przebywał na wypożyczeniu z bełchatowskiej Skry. Wcześniej reprezentował barwy AZS-u Częstochowa. – Wcześniejsze opowieści o tym, że będę grał w Perugii, później o tym, że jakiś inny klub chce mnie widzieć w swoich szeregach, były bardzo miłe, ale w moim przypadku wszystko jest jasne – dementuje wszelkie pogłoski reprezentant Serbii.

Srećko Lisinac wystąpi w przyszłym sezonie w ekipie mistrzów Polski. – Jestem zawodnikiem Skry Bełchatów i w następnym sezonie będę nosił koszulkę mistrzów Polski – przyznał siatkarz. – Przez dwa ostatnie lata byłem na wypożyczeniu, ale teraz powiedziano mi, że znajdzie się dla mnie miejsce w drużynie. Tak więc, fani Skry, nadchodzę – wyjaśnił środkowy bełchatowian.

Największym sukcesem Serba jest zdobycie wraz z drużyną narodową brązowego medalu mistrzostw Europy w 2013 roku, na tym turnieju został też wybrany najlepiej blokującym imprezy.źródło: worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved