Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Developres podsumował sezon w Leśnej Woli

Developres podsumował sezon w Leśnej Woli

fot. Wiesław Kozieł / plusliga.pl

Wczoraj odbyło się zakończenie sezonu siatkarek Developresu Rzeszów, które w przyszłym sezonie będą występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Do spotkania zawodniczek, sztabu szkoleniowego i zarządu doszło w ośrodku Leśna Wola.

O sporym sukcesie mogą mówić w Rzeszowie. Po dwóch latach funkcjonowania Developresu, stolica Podkarpacia błyskawicznie doczekała się drużyny, która obok męskiej Resovii będzie reprezentować miasto w najwyższej klasie rozgrywkowej. Klub w minionym sezonie pod wodzą Tomasza Kamudy awansował do pierwszej ligi, a w tym roku już pod skrzydłami nowego trenera, Marcina Wojtowicza, wszedł do ORLEN Ligi. W ostatnim czasie o podobnym sukcesie mogą mówić jedynie włodarze legionowskiej Siódemki Legionovii. – Jest tylko jeden niuans. My na siatkarskiej mapie Polski istniejemy od 2 lat – Legionovia od ponad 50 – cierpliwie tłumaczy wiceprezes Developresu Rzeszów, Wiesław Kozieł.

Wczoraj w bardzo kameralnym gronie spotkali się trenerzy, zawodniczki, zarząd klubu. Impreza odbyła się w ośrodku Leśna Wola w Głogowie Małopolskim, należącym do Ryszarda Walasa, członka zarządu Developresu. – W bardzo miłej atmosferze spotkaliśmy się na uroczystej kolacji. Myślę, że dziewczyny mogły być zadowolone. Każda z nich otrzymała pamiątkową statuetkę, jako podziękowanie za reprezentowanie barw Developresu i historyczny awans do ekstraklasy – mówi wiceszef klubu. – Jestem przekonany, że żadna z dziewczyn nie spodziewała się, że jako zawodniczka naszej drużyny, grać będzie w najwyższej klasie rozgrywkowej – zakończył Wiesław Kozieł.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved