Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Prygiel: Do naszego zespołu dołączą nowi siatkarze

Robert Prygiel: Do naszego zespołu dołączą nowi siatkarze

fot. Sabina Bąk

- Z pewnością do naszego zespołu dołączą jeszcze nowi siatkarze. Ale proszę o cierpliwość. Priorytetem jest zbudowanie pełnego składu - mówi o przygotowaniach Czarnych Radom do nowego sezonu PlusLigi trener zespołu Robert Prygiel.

Posezonowy okres jest bardzo pracowity dla działaczy i trenerów Czarnych Radom, którzy kompletują skład na przyszłoroczne rozgrywki PlusLigi. Do klubu póki co dołączyli Daniel Pliński, Lukas Kampa oraz Wojciech Żaliński, a władze klubu z Radomia nie powiedziały jeszcze w transferowym oknie ostatniego słowa. – Z pewnością do naszego zespołu dołączą jeszcze nowi siatkarze. Ale jeśli chodzi o szczegóły, nazwiska, to proszę o cierpliwość. Sprawy związane z zakontraktowaniem nowych graczy wymagają spokoju, przemyślanych działań ze strony zarówno samych siatkarzy, jak i klubu – mówi trener Czarnych Radom Robert Prygiel.

Wydaje się, że priorytetem dla radomskiej ekipy będzie zakontraktowanie nowego atakującego. Z drużyną pożegnał się bowiem dotychczasowy numer jeden na tej pozycji Wytze Kooistra. – Liczyliśmy, że Wytze z nami zostanie – przyznaje Prygiel. – Stało się jednak inaczej, ale nie robimy z tego powodu tragedii. Priorytetem jest zbudowanie pełnego składu, a czy sięgniemy po atakującego, czy też wybierzemy inną opcję, czas pokaże – dodaje selekcjoner, który został niedawno asystentem trenera kadry do lat 22. – Cieszę się z tego, że otrzymałem taką szansę i bardzo za nią dziękuję. Będzie to na pewno niezwykle cenne i bardzo ważne doświadczenie, które pomoże mi w dalszej pracy trenerskiej – przyznaje Robert Prygiel. – W najbliższym czasie wraz z reprezentacją, przygotowującą się do walki w Lidze Europejskiej, będziemy ćwiczyć na obozie w Szczyrku. Oczywiście spraw klubowych nie odkładam na później. Pracy organizacyjnej jest sporo, ale cały czas trzymam rękę na pulsie – zapewnia.

 źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved