Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > G. Wojtowicz-Polańska: Mam nadzieję, że sezon będzie dla nas udany

G. Wojtowicz-Polańska: Mam nadzieję, że sezon będzie dla nas udany

fot. archiwum

Kilka dni temu poinformowano o zakontraktowaniu przez Beef Master Budowlanych Łódź Gabrieli Wojtowicz-Polańskiej. Doświadczona zawodniczka razem z Sylwią Pycią i Aleksandrą Sikorską decydować będzie o sile łódzkiego zespołu na siatce.

Siatkarka ostatni czas spędziła na urlopie macierzyńskim. Wcześniej trzy lata z powodzeniem reprezentowała barwy BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała. Ma też na swoim koncie występy w Muszyniance i pilskim PTPS-ie. Co spowodowało, że na miejsce powrotu do czynnej siatkówki wybrała właśnie Łódź? – Tutejszy klub złożył mi bardzo dobrą propozycję, poza tym z trenerem Grabowskim miałam przyjemność pracować już w Pile i uważam go za świetnego trenera, co też miało duże znaczenie przy dokonywaniu przeze mnie wyboru – wyjaśnia środkowa.

Wojtowicz-Polańska liczy na udany sezon w barwach Beef Master Budowlanych i wierzy, że razem z koleżankami stworzy ciekawy zespół. Jednocześnie jest bardzo wdzięczna włodarzom i sztabowi szkoleniowemu łódzkiego klubu, że zdecydowali się na jej zatrudnienie. – Chciałabym bardzo podziękować prezesowi i trenerowi za okazane zaufanie i propozycję gry w Beef Master Budowlanych. Zrobię wszystko, aby tego zaufania nie zawieść i aby klub nie żałował, że dał mi szansę – mówi. – Mam nadzieję, że ten sezon będzie udany dla nas dziewczyn, klubu i kibiców. Chciałabym, żeby nasza gra sprawiała wszystkim radość i żeby udało się osiągnąć dobre wyniki sportowe. Po takiej przerwie mam nadzieję wrócić szybko do sprawności fizycznej sprzed ciąży. Trzymajcie za mnie kciuki – prosi o wsparcie nowa zawodniczka łódzkiej ekipy.

 źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved