Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czy Martino wróci do PlusLigi?

Czy Martino wróci do PlusLigi?

fot. jastrzebskiwegiel.pl

Na razie słychać o odejściach z AZS-u Politechnika Warszawska. Jednak klubowi działacze nie próżnują, szukają nowych zawodników, którzy mogliby wzmocnić szeregi stołecznej drużyny. Niewykluczone, że trafi do niej Matteo Martino, który grał już w Polsce.

Jak na razie jedyne pewne informacje odnośnie warszawskiej Politechniki są takie, że w przyszłym sezonie nie zagrają w niej Dawid Gunia i Michał Potera. Ten pierwszy wybrał ofertę Transferu Bydgoszcz, zaś ten drugi przenosi się do Olsztyna i w kolejnych rozgrywkach będzie zawodnikiem tamtejszego Indykpolu AZS. Sporo mówiło się także, że ze stołecznym zespołem pożegnać mają się jeszcze między innymi Juraj Zatko i Paweł Adamajtis. Jednak klubowi działacze wraz z trenerem Bednarukiem nie zamierzają z otwartymi rękami czekać na dalszy rozwój sytuacji. Już teraz szukają nowych graczy, którzy mogliby zasilić szeregi Politechniki.

Niewykluczone, że do PlusLigi wróci Matteo Martino, który w sezonie 2012/2013 występował w Jastrzębskim Węglu. Niepokorny włoski przyjmujący wówczas jednak nie zachwycił i po sezonie spędzonym na Śląsku wrócił do Italii, a dokładniej do Lube Banki Macerata. Jednak nie mógł w niej przebić się do podstawowego składu, tak więc w trakcie rozgrywek przeniósł się do francuskiego Montpellier, gdzie zastąpił kontuzjowanego Juliena Lyneela. Na pewno dołożył swoją cegiełkę do utrzymania się w Liguee A ekipy prowadzonej przez trenera Blaina, bowiem zajęła ona dwunaste miejsce, ostatnie gwarantujące walkę we francuskiej elicie w przyszłym sezonie. Jednak Martino znany jest z tego, że nie potrafi dłużej przebywać w jednym klubie. A czy tym razem wybierze polski kierunek?

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved