Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Durajczyk: To były niezapomniane dwa lata

Agata Durajczyk: To były niezapomniane dwa lata

fot. Piotr Woźniak

Po zakontraktowaniu przez Budowlanych Łódź Doroty Medyńskiej niemal pewne było rozstanie z klubem Agaty Durajczyk. - Osobiście ten zakończony właśnie sezon wspominam najlepiej - przyznała była już libero Budowlanych Łódź.

Od jakiegoś czasu wiadomo już, że Agata Durajczyk w przyszłym sezonie nie będzie reprezentować barw Beef Master Budowlanych Łódź. Utalentowana libero okres spędzony w Łodzi na pewno będzie jednak wspominać z sentymentem. Reprezentantka Polski jest zdania, że ostatni rok, mimo niezbyt zadowalającego wyniku sportowego, dla niej i zespołu był czasem bardzo pozytywnym. – W obu sezonach miałyśmy wyższe cele niż ta siódma lokata, jednak nie udało się nic więcej osiągnąć. Osobiście ten zakończony właśnie sezon wspominam najlepiej ze względu na atmosferę, jaka panowała w klubie, zarówno w sztabie, jak i całym zespole – przyznaje zawodniczka. – Miałyśmy kilka naprawdę niezłych momentów, kiedy nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Chodzi mi przede wszystkim o okres, w którym udało nam się wygrać z Tauronem Banimexem i Muszynianką, jednak im dłużej ten sezon trwał, tym niestety nasza gra wyglądała coraz gorzej – dodaje siatkarka, podsumowując minione rozgrywki.

Beef Master Budowlani znaleźli już nową libero, co definitywnie potwierdza rozstanie Durajczyk z łódzkim zespołem. – Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dali mi szansę gry w tym klubie. Były to niezapomniane dwa lata pełne pozytywnych emocji, ale postanowiłam obrać inną drogę, z której – mam nadzieję – będę bardzo zadowolona – zaznacza niespełna 25-letnia zawodniczka, podkreślając, że czas spędzony w klubie z Łodzi na zawsze zostanie w jej pamięci.

źródło: budowlanilodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved