Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ZAKSA przedłuża kontrakty

ZAKSA przedłuża kontrakty

fot. archiwum

W ostatnim czasie trzech zawodników ZAKSY Kędzierzyn-Koźle przedłużyło swoją przygodę z kędzierzyńskim klubem. Najpierw umowę podpisał Michał Ruciak, a dziś swoje kontrakty podpisami zatwierdzili Paweł Zagumny i Jurij Gladyr.

Przyjmujący, a także kapitan ZAKSY Michał Ruciak oraz środkowy Jurij Gladyr z klubem z województwa opolskiego związani są już od wielu lat. Ruciak po raz pierwszy w barwach ZAKSY zagrał w 2008 roku, natomiast Gladyr do zespołu dołączył rok później. Od 2010 roku grą kędzierzynian kieruje natomiast Paweł Zagumny.

Zarówno Ruciak, jak i Zagumny przebywają obecnie z reprezentacją Polski we Wrocławiu, gdzie od dziś będą walczyć o kwalifikację do mistrzostw Europy. Rozgrywający powrócił w tym sezonie do gry w barwach narodowych. Środkowy ZAKSY natomiast miniony sezon spędził poza drużyną, a obecnie dochodzi już do siebie ze względu na problemy z rzepką – odnowiła mu się kontuzja kolana, które miał operowane dwa lata temu. Od nowego sezonu Gladyr ma być już w pełni zdrowy i będzie mógł pomóc swojej drużynie.

Przypomnijmy, że jeszcze wcześniej dwuletnią umowę z ZAKSĄ podpisał mistrz Polski, Paweł Zatorski. Libero obecnie również jest w składzie reprezentacji Polski.źródło: inf. własna, zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved