Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Trwa przebudowa Pekpolu

Trwa przebudowa Pekpolu

fot. archiwum

Potwierdzają się doniesienia Strefy Siatkówki o rewolucji kadrowej w Pekpolu Ostrołęka. Z zespołem pożegnało się kolejnych dwóch zawodników, a klub przedłużył umowy jedynie z 4 siatkarzami, którzy bronili jego barw w minionym sezonie.

Niedawno informowaliśmy, że ostrołęcką drużynę czeka rewolucja kadrowa. Pisaliśmy, iż pożegnało się z nią aż pięciu zawodników – Adrian Mihułka, Łukasz Owczarz, Kamil Obrębski, Maciej Krzywiecki i Artur Jacyszyn. Jednak okazało się, że to nie koniec rozstań z ekipą znad Narwi. Dziś do wyżej wymienionego grona dołączyło kolejnych dwóch zawodników – Jakub Kowalczyk oraz Grzegorz Pietkiewicz. Niejasna jest jeszcze również przyszłość Grzegorza Białka. Wprawdzie włodarze wciąż widzieliby go w szeregach Pekpolu, ale zawodnik jeszcze nie porozumiał się z nimi w kwestii nowego kontraktu.

Po nieudanym sezonie działacze Pekpolu postanowili gruntownie przebudować drużynę, sprowadzić do niej nowych graczy, z których trener Dudziec stworzyć ma waleczny i perspektywiczny zespół. Na razie pewne jest, że w drużynie pozostaną dwaj środkowi – Karol Szczygielski i Damian Boruch, atakujący, Damian Wierzbicki oraz przyjmujący, Michał Przybylski. Trzej ostatni do ekipy z Ostrołęki przenieśli się przed sezonem 2013/2014. Początkowo żaden z nich nie był zawodnikiem pierwszoszóstkowym, ale kontuzje w drużynie oraz chwiejna dyspozycja Owczarza w ataku spowodowały, że każdy z nich miał szansę pokazania się na parkiecie w dłuższym wymiarze czasowym. Natomiast Szczygielski jest już ostrołęckim weteranem, bowiem w klubie znad Narwi gra od 2008 roku. W minionym sezonie miał pewne miejsce w podstawowym składzie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved