Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Żaliński odchodzi z Trefla Gdańsk

Wojciech Żaliński odchodzi z Trefla Gdańsk

fot. Arkadiusz Buczyński

Wojciech Żaliński jest kolejnym zawodnikiem, którego w przyszłym sezonie nie zobaczymy w żółto-czarnych barwach. Przez dwa lata był podstawowym przyjmującym  zespołu i w obu sezonach zostawał drugim najlepiej punktującym graczem drużyny.

Żaliński przyszedł do LOTOSU Trefla przed sezonem 2012/2013. Przez dwa lata gry był podstawowym przyjmującym gdańskiego zespołu i w obu sezonach zostawał drugim najlepiej punktującym graczem drużyny.

– Dziękujemy Wojtkowi za występy w Gdańsku. Przez te dwa sezony był ważnym graczem naszego zespołu, ale uznaliśmy, że potrzebujemy świeżej krwi na pozycji przyjmującego, a sam zawodnik również chciał zmienić otoczenie. Obecnie szukamy gracza, który wyraźnie podniesie nasz poziom w przyjęciu – powiedział Piotr Należyty, prezes LOTOSU Trefla.

O planach odejścia z Gdańska Żaliński już jakiś czas temu poinformował na swoim profilu na Twitterze. Stwierdził przy tym żartobliwie, że w kolejnym sezonie zagra w… Halkbanku Ankara, Trentino Volley lub Zenicie Kazań.źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved