Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Silesia Volley będzie sparować z reprezentacją Szwecji

Silesia Volley będzie sparować z reprezentacją Szwecji

fot. Damian Krzanowski / karpaty-krosno.pl

W Mysłowicach trwa okres roztrenowania. Działacze myślami są przy dopinaniu budżetu na przyszły sezon, a siatkarki czeka jeszcze jeden mecz. Będzie to sparing z reprezentacją Szwecji, która nad Wisłą rozegra kilka spotkań pokazowych.

W Mysłowicach o sezonie 2013/2014 chcieliby jak najszybciej zapomnieć. O ile drużyna juniorska wywalczyła awans do II ligi kobiet i była o krok od najlepszej czwórki młodzieżowych mistrzostw Polski, o tyle drużyna seniorek do końca nie mogła być pewna ligowego bytu. Podopieczne Sebastiana Michalaka dawno na zapleczu ORLEN Ligi nie prezentowały się tak słabo i zamiast grać w play-off, walczyły w play-out. Ostatecznie drużynie, która po krótkim urlopie przechodzi teraz okres roztrenowania, udało się pozostać w gronie pierwszoligowców. Jednak silesianki czeka jeszcze jedno spotkanie. Będzie nim mecz z reprezentacją Szwecji, która w Polsce rozegra kilka sparingów. – Pierwotnie grać mieliśmy w środę, ale okazuje się, że Szwedki nie dotarły jeszcze na miejsce. Według moich informacji siatkarki dopiero dzisiaj w nocy mają wylądować nad Wisłą, dlatego zagrać będziemy mogli dopiero w przyszłym tygodniu – wyjaśnił Sebastian Michalak, trener Silesii Volley MOSiR Mysłowice.

Podczas gdy silesianki trenują, nad przyszłością zespołu myślą działacze. – Prowadzimy rozmowy ze sponsorami, którzy mogliby wspomóc finansowo nasz klub. Trzeba też myśleć nad kształtem drużyny na przyszły sezon, jednak w tym temacie na konkrety jest jeszcze za szybko. Do tego dochodzi organizacja plażowych mistrzostw świata, które w połowie czerwca zostaną rozegrane w Mysłowicach – tłumaczył menadżer zespołu, Sławomir Pawlak.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, rozgrywki towarzyskie, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved