Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Krośnianki wciąż wierzą w awans do ekstraklasy

Krośnianki wciąż wierzą w awans do ekstraklasy

fot. Damian Krzanowski / karpaty-krosno.pl

Po porażce z Pałacem środowy mecz z Developresem jest dla siatkarek Karpat Krosno ostatnią szansą na awans do ORLEN Ligi. - Trzeba zapomnieć o tym, co było wczoraj i dziś dalej walczyć. W dalszym ciągu jest przed nami szansa - mówi Katarzyna Nadziałek.

Zwycięstwo we wczorajszym spotkaniu z Pałacem Bydgoszcz z pewnością przybliżyłoby krośnieńskie siatkarki do upragnionego celu, jakim jest awans do ORLEN Ligi. Mimo że Karpatki przed dużą część spotkania dotrzymywały kroku swoim bardziej doświadczonym rywalkom, to sił oraz umiejętności wystarczyło jedynie na wygranie jednego seta. – Przegrałyśmy ten mecz na własne życzenie. Byłyśmy chyba znowu za bardzo zdenerwowane i przerażone rangą meczu. Z mojej strony mogę tylko przeprosić kibiców za taką, a nie inną postawę na boisku i podziękować za to, że gdzie nie gramy, zawsze są z nami – mówiła po spotkaniu Paulina Czekajska.

Podobnego zdania była Paula Słonecka, która również zwróciła uwagę na kwestię mentalną. – Jest nam wszystkim bardzo przykro, że przegrałyśmy. Zabrakło zimnej głowy w pewnych momentach. Jutro musimy zagrać lepiej i postarać się wygrać z Rzeszowem. Turniej trwa i jeszcze nic straconego – twierdzi przyjmująca Karpat Krosno.

Czasu na rozpamiętywanie nieudanych zagrań nie ma zbyt wiele, bo w niespełna dobę po spotkaniu z Pałacem Bydgoszcz podopieczne Dominika Stanisławczyka czeka kolejny trudny sprawdzian. Tym razem nie ma już miejsca na błąd, bo porażka z Developresem zamknie mocno uchylone drzwi do siatkarskiej ekstraklasy. – Trzeba zapomnieć o tym, co było wczoraj i dziś dalej walczyć. W dalszym ciągu jest przed nami szansa. W dzisiejszym spotkaniu na pewno będą decydowały szczegóły o wygranej. My dziś chcemy się dobrze zaprezentować i dać z siebie wszystko. Mam nadzieje, ze po wczorajszej porażce wyciągniemy wnioski i dziś nie będziemy popełniać takich błędów – przyznaje Katarzyna Nadziałek.źródło: khskarpaty-krosno.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved