Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dorota Medyńska w przyszłym sezonie zagra w Łodzi

Dorota Medyńska w przyszłym sezonie zagra w Łodzi

fot. Bogusław Krośkiewicz

W szeregach Budowlanych Łódź znana jest już siatkarka, która zastąpi Agatę Durajczyk na pozycji libero. Jest nią była zawodniczka Impelu Wrocław, Dorota Medyńska. Niewykluczone, że  w odwrotnym kierunku uda się jedna z łodzianek.

Włodarze klubu z Łodzi pracują nad kształtem drużyny, która przystąpi do rozgrywek ORLEN Ligi. Priorytetem dla Budowlanych stały się rozmowy z zawodniczkami, które broniły barw klubu w tym sezonie. Działacze na oficjalnej stronie klubowej potwierdzili, że w Łodzi pozostaną dwie skrzydłowe – Dorota Ściurka i Natalia Nuszel. Na środku wciąż grać będą Aleksandra Sikorska oraz Sylwia Pycia. Wiadomo, że do Sopotu w miejsce Marioli Zenik, która wybrała ofertę Chemika Police, przeniesie się Agata Durajczyk. To dość znaczna strata dla Budowlanych, bowiem Durajczyk wnosiła wiele spokoju w przyjęcie drużyny. Wiadomo już, że lukę po zawodniczce wypełni 21-letnia wychowanka UKS-u Volley Bolesławiec, Dorota Medyńska, która przez ostatnie trzy sezony grała w Impelu Wrocław.

Medyńska na Dolny Śląsk trafiła ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. W latach 2012-2013 była powoływana do kadry reprezentacji Polski przez Alojzego Świderka, a następnie Piotra Makowskiego. Do tej pory w biało-czerwonych barwach rozegrała dwa spotkania. Jak nieoficjalnie dowiedziała się Strefa Siatkówki, klub z Wrocławia prowadzi rozmowy z atakującą Budowlanych, Anitą Kwiatkowską.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved