Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zanosi się na rewolucję kadrową w Pekpolu

Zanosi się na rewolucję kadrową w Pekpolu

fot. archiwum

Wszystko wskazuje na to, że do sporych zmian kadrowych dojdzie w Enerdze Pekpol Ostrołęka, która zaskakująco słabo zaprezentowała się w minionych rozgrywkach. Za to pewne jest, że trenerem ekipy znad Narwi wciąż będzie Andrzej Dudziec.

Siatkarze Energi Pekpolu Ostrołęka poprzedniego sezonu nie mogą zaliczyć do najbardziej udanych. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Dudźca w trakcie rozgrywek borykała się z problemami zdrowotnymi, co odbiło się na jej wyniku. Ostatecznie dopiero rzutem na taśmę zakwalifikowała się do play-off, w których uległa rywalom z Będzina, kończąc sezon na ósmym miejscu w lidze. Był to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań ostrołęckich działaczy, dlatego też w zespole zanosi się na sporą rewolucję kadrową. – Formuła naszej drużyny się wyczerpała. Musimy dokonać w niej zmian. Nie określamy tego, czy mają grać w niej starsi, czy młodsi zawodnicy. Po prostu chcemy znacznie zmienić jej oblicze, bo niektórzy zawodnicy już dość długo grali w naszym zespole. Mogło to troszeczkę im spowszednieć i spowodować, że brakowało im motywacji do tak aktywnej pracy, jakiej byśmy od nich oczekiwali – podkreślił prezes Pekpolu, Stanisław Nowaczyk.

Obecnie wiadomo, że na ławce trenerskiej ostrołęckiej ekipy wciąż będzie zasiadał Andrzej Dudziec. Z zespołem pożegna się za to spora ilość zawodników. Wcześniej umowy zostały rozwiązane z Kamilem Obrębskim (rozgrywający) i Maciejem Krzywieckim (przyjmujący). Barw Pekpolu w kolejnych rozgrywkach nie będą bronili już również: Adrian Mihułka (libero), Łukasz Owczarz (atakujący) oraz Artur Jacyszyn (przyjmujący). Jeszcze w tym tygodniu mamy poznać dalsze decyzje ostrołęckich włodarzy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved