Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Robert Prygiel: Cieszę się z tego, że otrzymałem taką szansę

Robert Prygiel: Cieszę się z tego, że otrzymałem taką szansę

fot. Sabina Bąk

Robert Prygiel został asystentem Andrzeja Kowala w reprezentacji Polski, która w 2014 roku występować będzie w siatkarskiej Lidze Europejskiej. Do klubu z Radomia wpłynęło już oficjalne powołanie dla szkoleniowca Cerradu Czarnych.

W zakończonym sezonie PlusLigi Robert Prygiel debiutował na ławce trenerskiej klubowego zespołu. Jego praca z drużyną Czarnych, z którą wywalczył siódme miejsce w ekstraklasie, nie uszła uwadze Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Już wiadomo, że w pracy szkoleniowej trenera Prygla czeka kolejny debiut. Osiągnięcia radomianina docenił bowiem trener kadry do lat 22, który zaprosił opiekuna Cerradu Czarnych do współpracy w sztabie zaplecza pierwszej reprezentacji. – Cieszę się z tego, że otrzymałem taką szansę i bardzo za nią dziękuję. Będzie to na pewno niezwykle cenne i bardzo ważne doświadczenie, które pomoże mi w dalszej pracy trenerskiej – skomentował szkoleniowiec Czarnych. Przygotowania do rozgrywek Ligi Europejskiej reprezentacja Polski rozpocznie 18 maja od badań w Warszawie.

Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved